Momali ASTA Series 59-1A Badrumsblandare i mässing

BESKRIVNING:

  • Kassettens livslängd:500 000 gånger
  • Produktegenskap:Tvättställsblandare
  • HS-kod:8481809000
  • Garanti:5 år
  • Material:Mässingskropp, zinkhandtag Keramik
  • Platttjocklek:Nickle:6 -10um;Krom: 0,2-0,3um

Produktdetalj

FAQ

Produkttaggar

PRODUKTVIDEO

UPPTÄCK SERIEN

01
  • Ta med enkla, rena, uppfriskande färger till ditt hem som återspeglar det ljusa badrummet.
  • En touch av oskuld och rigorös design existerar samtidigt.
  • Den färdiga produkten är lätt att rengöra, vacker och generös.
  • Denna kran är 158,3 mm hög, har en luftare och en lyxig design med ett enspakshandtag som är smidigt för drift.
02
  • Denna produkt kommer att hålla länge och är ett måste i alla hem.
  • Galvaniseringen på ytan gör kranen mer hållbar och motståndskraftig mot korrosion även när den utsätts för fukt under lång tid.
  • 5 års garanti.
03
  • Huvudmaterialet i kranen är mässing, som har goda mekaniska egenskaper och bearbetningsegenskaper.Kraven på mässingskranmaterial är höga, eftersom kranen ofta påverkas av vattenpåverkan och korrosion, om användningen av lågkvalitativa material kommer det att leda till vattenrörsskador och vattenläckage och andra problem.
  • Mässingsmaterialet i mässingskranen är ett starkt och hållbart val, och renheten är hög, kompositionen är stabil och pålitlig och kommer inte att skadas av förändringar i den yttre miljön.
04
  • Kranen är mycket speciell när det gäller bearbetningstekniken, och den måste ha en fantastisk tekniknivå för att producera högkvalitativa kranar.Produktionsprocessen för mässingskranar inkluderar bronseringsprocess, galvaniseringsprocess, poleringsprocess, stämplingsprocess och så vidare.I produktionsprocessen måste varje länk kontrolleras strikt, från val av råmaterial, bearbetning till testning av länkar, allt kräver originalitet.
  • Bland dem kan den lämpliga pläteringsprocessen, poleringsprocessen och stämplingsprocessen göra att mässingskranen ser vackrare ut, inte bara kan öka skönheten utan kan också förhindra avsättning av skala och fläckar och förbättra livslängden.

Q1.Är du tillverkare eller handelsföretag?
A: Vi är tillverkare av kranar i mer än 35 år.Vår mogna försörjningskedja kan också hjälpa dig att hitta andra produkter för sanitetsgods.

Q2.Vad är MOQ?
S: Vår MOQ är 100 st för kromfärg och 200 st för andra färger.Dessutom accepterar vi mindre kvantitet i början av vårt samarbete så att du kan testa vår produktkvalitet innan du beställer.

Q3.Vilken typ av patron använder du?Och hur är det med deras livstid?
S: Som standard använder vi yaoli-patroner, om så önskas, Sedal-, Wanhai- eller Hent-patroner och andra märken är tillgängliga, patronens livslängd är 500 000 gånger.

Q4.Vilken typ av produktcertifikat har din fabrik?
S: Vi har CE, ACS, WRAS, KC, KS, DVGW.

F5.Hur lång är leveranstiden?
S: Vår leveranstid är vanligtvis 35-45 dagar efter att vi har tagit emot din insättningsbetalning.

F6: Hur kan jag begära ett prov?
S: Om vi ​​har provet i lager kan vi skicka det till dig när som helst.Men om provet inte finns i lager måste vi göra förberedelser för det.
1. För provleveranstid: I allmänhet kräver vi cirka 7-10 dagar.
2. För provleverans: Du kan välja att få den skickad via DHL, FEDEX, TNT eller någon annan tillgänglig kurir.
3. För provbetalning: Både Western Union och Paypal är acceptabla betalningsmetoder.